Get Adobe Flash player

K O N T A K T

ul. Senatorska 40

Warszawa 00-095

 

czynne:

pon. - pt:    8:00 - 19:00

soboty:      9:00 - 13:00

 

telefon:  22 629 38 27

e-mail:   biuro.ata@gmail.com

OFERTA HURTOWA

 

ATAlogo

Jesteśmy firmą rodzinną, która już od dwóch pokoleń dostarcza na rynek rozwiązania poligraficzne dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych.  Obecnie obsługujemy szerokie grono stałych klientów, a nowi cały czas mają okazję nas odwiedzić i zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą na szerokie spektrum usług. Począwszy od kserowania i drukowania z każdego pliku, po wszystkie możliwe pieczątki, tabliczki, wizytówki i gadżety.
                               
ATA_warszawa-hoza-40

 

 

      Nasza historia zaczyna się od powstania w 1986 roku firmy Coppol Usługi Kserograficze. Był to w tamtym czasie jeden z pierwszych punktów tego rodzaju w Warszawie. Posiadał nowoczesne kopiarki analogowe firmy Canon, oraz oferował szeroką gamę innych usług. Obecnie firma Coppol  wciąż mieści się w tym samym miejscu na ul. Senatorskiej 40 (róg z placem Bankowym).
      
      Firma ATA powstała w 1996 roku w celu ekspansji na rynek warszawski. Punkt o tym samym charakterze został przejęty na ul. Hożej 40. Początkowo główną działalnością było kopiowanie i drukowanie mało- i wielko- formatowe dla inżynierów i architektów. Później rozszerzyliśmy naszą działalność o wykonywanie pieczątek. W tamtym czasie używaliśmy technologii wykorzystującej płynny polimer, a także stempli preinkowych. Obecnie dzięki najnowocześniejszej technice grawerowania laserowego, osiągamy najwyższą jakość grawerowanej gumy stemplarskiej, kilkunastominutowy czas realizacji i niższą od konkurencji ceny.

      Po zmianach organizacyjnych dokonanych w 2010 roku,  ciągle udoskonalamy naszą ofertę i nowoczesne kanały komunikacji z naszymi klientami.


                                                                                       Zapraszam do współpracy
                                                                                           Tomasz Urban

rozszerzyliśmy